The Golden Boy

31 marca 2021

Pandemia pokrzyżowała plany wielu branż, ale nie magazynowej. Rynek magazynowy wciąż należy do najszybciej rozwijających się sektorów nieruchomości. Branża okazuje się być odporna na zawirowania związane z pandemią i póki co nie przeszkodziła ona w dalszym rozkwicie tego sektora, a prognozy na przyszłość są nadal optymistyczne.

22 kwietnia odbędzie się 7. edycja konferencji Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych, w której oczywiście nie zabraknie wątku magazynowego i powiązanej branży e-commerce. Panel dyskusyjny dedykowany tej branży nazwany ‘The Golden Boy’, zaplanowany został na godzinę 12:00. W spotkaniu udział wezmą i podzielą się swoim doświadczeniem najlepsi eksperci z całej Europy: Lukáš Hejduk (Partner Head of Real Estate, CEE z CMS) w roli moderatora oraz Jarosław Czechowicz (Country Manager Poland, GLP), Marek Dobrzycki (Managing Director, Panattoni Europe), Milan Kratina (Członek zarządu, CEO, Accolade), Bożena Krawczyk (Dyrektor ds. Inwestycji na Europę Centralną, SEGRO), Fabrice Paumelle (Head of Retail, BNP Paribas RE).
Osoby zainteresowane branżą magazynową i śledzące wydarzenia na rynku inwestycyjnym po prostu nie mogą przegapić tej dyskusji, a także pozostałych paneli konferencji, która zostanie zrealizowana w formule online. Aby wziąć w niej udział, wystarczy się zarejestrować na stronie konferencji.

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

24 kwietnia 2024,Nowa Oranżeria Agrykola 1 Warszawa,Restauracja Belvedere
1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf Rajszew,
23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf,Rajszew
19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

24 maja 2024,Klub Tenisowy Warszawianka,Warszawa
15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

20 czerwca 2024,Sound Garden Hotel,Warszawa
10. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych
Hotel Radisson Collection, Grzybowska 24
Warszawa