Inwestycje pod presją?

15 stycznia 2021

22 kwietnia odbędzie się siódma konferencja inwestycyjna Eurobuild CEE. Spotkanie będzie po dwakroć kompaktowe – po pierwsze dlatego, że ponownie spotkamy się w kameralnych wnętrzach (studia telewizyjnego i Państwa mieszkań lub biur), a po drugie: tegorocznym dyskusjom będzie towarzyszyć duch grupy rockowej, która sprzedała miliony płyt kompaktowych.
W program konferencji idealnie wpasowały się utwory pewnego znanego brytyjskiego zespołu – tytuły piosenek znakomicie oddają kondycję poszczególnych sektorów, a także całego rynku, dlatego nasze spotkanie odbędzie się pod hasłem „UNDER PRESSURE”.
Konferencja Eurobuildu to od lat połączenie błyskotliwych teorii z wieloletnią praktyką okraszone najświeższymi informacjami, innymi słowy – rzeczowe podsumowania i wiarygodne zapowiedzi. Z tego względu także słuchacze konferencji inwestycyjnej mogą się spodziewać przeglądu wydarzeń i trendów – zarówno tych byłych, jak i przyszłych – a także raportu o stanie kapitału. Czy faktycznie inwestorzy są „under pressure”? A może raczej „we are the champions”? Odpowiedzi na te pytania poznamy 22 kwietnia.
Konferencję polecamy wszystkim, którzy na co dzień zajmują się inwestowaniem w nieruchomości komercyjne i poszukiwaniem najlepszych okazji, a także tym, którzy chcą zdobyć unikalną wiedzę na temat tego, co w nieruchomościach piszczy, i poznać największych rynkowych graczy.

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

24 kwietnia 2024,Nowa Oranżeria Agrykola 1 Warszawa,Restauracja Belvedere
1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf Rajszew,
23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf,Rajszew
19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

24 maja 2024,Klub Tenisowy Warszawianka,Warszawa
15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

20 czerwca 2024,Sound Garden Hotel,Warszawa
10. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych
Hotel Radisson Collection, Grzybowska 24
Warszawa