I want to break free

13 kwietnia 2021

Za nami pierwszy kwartał i pierwsze podpisane transakcje. Biorąc pod uwagę okoliczności, liczbę tych transakcji i ich wolumen, nie widać niepokojących symptomów. Czy to zapowiedź kolejnego udanego roku? O tym, jak maluje się przyszłość branży inwestycyjnej, podyskutują eksperci podczas 7. Konferencji Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych

Rynek inwestycyjny przeżywa obecnie spore zmiany, jeśli chodzi o rodzaje aktywów, w jakie celują inwestorzy. Nieruchomości, które jeszcze rok temu były pewniakiem, obecnie bywają traktowane bardziej sceptycznie albo nawet niechętnie przez kupujących. W dobie pandemii inwestorzy ostrzą zęby przede wszystkim na nieruchomości magazynowe, sektor PRS oraz biura, choć w tym ostatnim przypadku entuzjazm nabywców jest raczej selektywny. Co może zaskakiwać, przeżywające trudny okres branże: handlowa i hotelowa również są w kręgu zainteresowania inwestorów – to dobry czas na szukanie okazji, a w dłuższej perspektywie odbicie w nastąpi z pewnością także w mniej popularnych dziś segmentach. Co jeszcze przewidują eksperci rynkowi?

Tego dowiemy się z panelu o tytule „I want break free”, który zaplanowany został na godzinę 12:40. Wśród zaproszonych gości są: Grzegorz Chmielak (Dyrektor ds. Wycen i Doradztwa na region Europy Środkowo-Wschodniej, Knight Frank), Róbert Sninčák (Head of Investment Operations CEE, CBRE Global Investors Central Europe), Alexander Klafsky (Managing Partner, FLE), Bartłomiej Kordeczka (Partner, Dentons), Tomasz Mrowczyk, (Senior Partner, Griffin Real Estate).

Dyskusja zapowiada się interesująco, więc polecamy ją uwadze wszystkich Czytelników – zarówno doświadczonych uczestników rynku inwestycyjnego, jak i wkraczających dopiero na ten teren. Dla każdego ta wiedza może okazać się bezcenna! Aby nie przegapić spotkania, warto już dziś zarezerwować miejsce na stronie konferencji.

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

24 kwietnia 2024,Nowa Oranżeria Agrykola 1 Warszawa,Restauracja Belvedere
1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf Rajszew,
23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf,Rajszew
19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

24 maja 2024,Klub Tenisowy Warszawianka,Warszawa
15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

20 czerwca 2024,Sound Garden Hotel,Warszawa
10. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych
Hotel Radisson Collection, Grzybowska 24
Warszawa