Biurowe REdefinicje, REdukcje i REnegocjacje

15 kwietnia 2021

Pomimo powszechnej pracy zdalnej biurowce nie wymierają, choć ich funkcja jest REdefiniowana – biura to obecnie miejsca spotkań i kreatywnej pracy zespołowej. Powszechne są także REdukcje zajmowanych powierzchni i REnegocjacje umów najmu. O nowych REgułach, które objęły także rynek inwestycyjny biur, porozmawiamy podczas 7. Konferencji Inwestycyjnej już za tydzień.

Na rynku biurowym utrzymuje się duża aktywność deweloperska i wkrótce sektor biurowy zasilą kolejne tysiące metrów powierzchni użytkowej. Niektórzy eksperci zapowiadają, że czeka nas nadpodaż biur i rosnący udział pustostanów, a co za tym idzie – obniżka czynszów. A to z kolei oznacza dalszą utratę popularności sektora biurowego w oczach inwestorów. Jak do nowych reguł dostosują się deweloperzy i najemcy, w tym operatorzy biur elastycznych? Czym sektor biurowy może przyciągnąć kapitał i przekonać inwestorów, że biura to nadal dobre aktywo?

Sytuację przeanalizują najlepsi eksperci tego rynku podczas 7. Konferencji Inwestycji Na Rynku Nieruchomości Komercyjnych. W panelu zatytułowanym „Oh Yes, I’m The Great Pretender”, który rozpocznie się 22 kwietnia o godzinie 10:10, wirtualnie spotkają się: Mike Atwell (Head of Capital Markets CEE, JLL), Hubert Abt (CEO New Work Offices), Yovav Carmi (Prezes Zarządu, GTC), Rafał Mazurczak (Członek Zarządu Echo Investment), Piotr Trzciński (Head of Investment – Poland, Savills Investment Management) i Łukasz Duczkowski (Dyrektor ds. inwestycji, Globalworth Poland).

Aby obejrzeć tę dyskusję, wystarczy zarejestrować się poprzez stronę konferencji.

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

Śniadanie Biznesowe STARNET TELECOM

24 kwietnia 2024,Nowa Oranżeria Agrykola 1 Warszawa,Restauracja Belvedere
1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

1. Doroczny Turniej Biegowy Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf Rajszew,
23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

23. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild

24 maja 2024,First Warsaw Golf,Rajszew
19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

19. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild

24 maja 2024,Klub Tenisowy Warszawianka,Warszawa
15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

15. Konferencja Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy

20 czerwca 2024,Sound Garden Hotel,Warszawa
10. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych
Hotel Radisson Collection, Grzybowska 24
Warszawa