Start sezonu konferencyjnego 2020

14 styczeń 2020

W tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już 27 lutego odbędzie się pierwsza konferencja Eurobuild CEE: 6. Konferencja – Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych.

Koniec lutego to czas, w którym wszyscy zdążyliśmy już otrząsnąć się ze świątecznego amoku i wrócić z urlopów w bajecznych kurortach narciarskich. A zatem to bardzo dobry moment na dyskusje o tym, co nas czeka na rynku inwestycyjnym w 2020 roku.

Konferencję rozpocznie prezentacja o globalnej sytuacji gospodarczej i jej wpływie na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Wygłosi ją Witold M. Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, wykładowca Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska oraz członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

Ponadto w programie liczne dyskusje, prezentacje, sparing i 10, 20, 30 pytań do… , a na koniec możliwość networkingu podczas lunchu przy stołach tematycznych, podzielonych na: rynek biurowy, handlowy, magazynowy i alternatywnych klas aktywów.

Zapraszamy!

6. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych
Warszawa
Hotel Intercontinental