Biurowe REdefinicje, REdukcje i REnegocjacje

15 kwiecień 2021

Pomimo powszechnej pracy zdalnej biurowce nie wymierają, choć ich funkcja jest REdefiniowana – biura to obecnie miejsca spotkań i kreatywnej pracy zespołowej. Powszechne są także REdukcje zajmowanych powierzchni i REnegocjacje umów najmu. O nowych REgułach, które objęły także rynek inwestycyjny biur, porozmawiamy podczas 7. Konferencji Inwestycyjnej już za tydzień.

Na rynku biurowym utrzymuje się duża aktywność deweloperska i wkrótce sektor biurowy zasilą kolejne tysiące metrów powierzchni użytkowej. Niektórzy eksperci zapowiadają, że czeka nas nadpodaż biur i rosnący udział pustostanów, a co za tym idzie – obniżka czynszów. A to z kolei oznacza dalszą utratę popularności sektora biurowego w oczach inwestorów. Jak do nowych reguł dostosują się deweloperzy i najemcy, w tym operatorzy biur elastycznych? Czym sektor biurowy może przyciągnąć kapitał i przekonać inwestorów, że biura to nadal dobre aktywo?

Sytuację przeanalizują najlepsi eksperci tego rynku podczas 7. Konferencji Inwestycji Na Rynku Nieruchomości Komercyjnych. W panelu zatytułowanym „Oh Yes, I’m The Great Pretender”, który rozpocznie się 22 kwietnia o godzinie 10:10, wirtualnie spotkają się: Mike Atwell (Head of Capital Markets CEE, JLL), Hubert Abt (CEO New Work Offices), Yovav Carmi (Prezes Zarządu, GTC), Rafał Mazurczak (Członek Zarządu Echo Investment), Piotr Trzciński (Head of Investment – Poland, Savills Investment Management) i Łukasz Duczkowski (Dyrektor ds. inwestycji, Globalworth Poland).

Aby obejrzeć tę dyskusję, wystarczy zarejestrować się poprzez stronę konferencji.

27. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

27. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

25 listopada 2021,Hotel Radisson, ul. Grzybowska 24,Warszawa
7. Konferencja Inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych
Konferencja Online